20 Тра 2019

У Черкасах відбулася семінар-нарада

16-17 травня у Черкасах відбулася семінар-нарада для працівників обласних управлінь лісового та мисливського господарства, лісогосподарських підприємств, відповідальних за зв’язки з громадськістю та засобами масової інформації.

Під час семінар-наради обговорено проект Комунікаційної стратегії Державного агентства лісових ресурсів України.

Комунікаційна стратегія Державного агентства лісових ресурсів України спрямована на підвищення рівня довіри до працівників лісового господарства та центрального органу виконавчої влади серед громадян України, організацій громадянського суспільства, засобів масової інформації та міжнародних аудиторій. Її впровадження стане імпульсом для подальшого розвитку Державного агентства лісових ресурсів України, налагодження взаємозв’язку, співпраці із суспільством та зацікавленими сторонами у розвитку лісової галузі.

Як йдеться у проекті стратегії, за останні 10-15 років внаслідок відсутності комунікації лісівників із суспільством, злагодженої діяльності прес-служб, збалансованих та прогресивних ключових послань, слабкої міжгалузевої взаємодії, втрачений взаємозв’язок з суспільством та його довіра на всіх рівнях до діяльності лісівників.

Завдання комунікаційної стратегії – налагодження діалогу між лісівниками, екологами, деревообробниками для подолання непорозумінь, побудови конструктивної та взаємовигідної співпраці.

Прозорість роботи збагатить присутність Державного агентства лісових ресурсів України в інформаційному просторі, забезпечить стійкий зв’язок з громадськістю та засобами масової інформації, комунікацію інституції на міжнародному рівні.

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=201334&cat_id=32888&fbclid=IwAR2D3NpoAXgb5PQi-dMZleo0sc-py4ElGiWgb74O_T5-MbK-hsN8gNppR8M