Товари

На протязі багатьох років и навіть тисячоліть деревина остається одним із самих популярних будівельних матеріалів. Вона застосовувалась в ті далекі роки, коли других альтернатив просто не існувало. На сьогоднішній день, коли асортимент будівельних матеріалів дуже широкий, деревина залишається такою же затребуваною. Немає необхідності в котре перераховувати гідні якості натурального дерева, вони давно всім знайомі.

Всі нижче перераховані товари виробляємо на замовлення!

Кругляк

kruglyak_prod

Кругляком прийнято називати колоди, які утворилися в процесі заготівлі деревини. Як правило, їх не обробляють. Порода: Сосна, І, ІІ, ІІІ сорт., Довжина : 3,0; 4,0 и 6,0 метрів., Мінімальний об’єм : відвантаження автомобілями нормами от 27 м3.

Брус

brus_prod

Один з самих розповсюджених видів пиломатеріалів, використовується в багатьох напрямах будівництва: для будівництва каркаса будівлі, для складання тимчасових будівельних лісів, в якості лаг підлоги, стелі, перекриттям між поверхами. Представляє собою колоду (може бути різної товщини), обпилянуз чотирьох сторін, має вигляд прямокутника.

Порода: сосна Сорт: 2-3 Довжина: 2,0-6,0м Мінімальний об’єм: 5,0 м. куб.

Обрізна дошка

doska_prod

Це природній будівельній матеріал, як в побутовому та в промисловому будівництві. Обрізна дошка відрізняється винятково ступенем обробки. З огляду на те, що необрізні дошка обов’язково має тонку кромку з кори, яка зберігається частково або повністю по її краях, ціна даного матеріалу нижче в порівняні з вартістю обрізної. Обрізну дошку, в свою чергу, використовують як універсального будівельного матеріалу для виготовлення стелі і підлоги, всіляких столярних виробів, а також для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень.

Порода: сосна Сорт: 2-3 Довжина: 2,0-6,0 м куб. Мінімальний об’єм: 5,0 м. куб.

Піддони

poddon_prod

Плоска конструкція, зроблена з дерева, призначена для переміщення різноманітних товарів зручним способом, бо може бути знята будь-яким пересувним вантажопідйомним пристроєм. Товари, поміщені на палету, можуть фіксуватись до неї ременями (кріпильними стрічками), термозбіжними або стрейч плівками. Пропонуємо широкий асортимент дерев’яних піддонів різних розмірів і стандартів нашого виробництва. Виробництво піддонів здійснюємо в заводських умовах, дотримуючись усіх вимог нормативних документів. Наша компанія працює за індивідуальним замовленням Клієнта. Також можуть розглядатися пропозиції по заготовках для піддонів.

Пелети

peleti_prod

Пелети – це паливні гранули, вироблені з деревини або відходів деревообробки (тирси, стружки, обрізків), спресованих під високим тиском без додавання клею. Це новомодне слово мало кому відомо в Україні. І не дивно – пелети (або тверде, а не викопне паливо), це поки європейський бум. Але це тільки … поки .. Екологічність і економічність це основні переваги пелет над іншими джерелами теплової енергії. Зі всіх енергоємних видів палива на сьогоднішній день найбільш екологічно чистим є пелета, як наслідок цього: зменшення парникового ефекту, кислотних дощів, ризику транспортування.

Параметри: об’єм від 10 м куб.

Тирса

tirsa_prod

Продукт від розпиловки круглих лісоматеріалів на пиломатеріали , що отримується в результаті подрібнення деревної сировини. Деревну тирсу як добриво можна використовувати з різними цілями. Багато городників застосовують її в якості мульчі для ягідних посадок і різних грядок. Історія використання тирси як добрива налічує багато десятиліть. Продаємо тирсу, щепу хвойних порід з складу природньої вологості.

Параметри: об’єм від 5 м куб.

Столярні вироби

solyar_prod

Маємо можливість запропонувати різноманітні вироби з натурального дерева, які завжди потрібні для дому, саду та двору. Наші столяри завжди дбають про якість продукції, аби забезпечити своїх клієнтів потрібними товарами. Під замовлення вироби з дерева. Красиві, екологічні, незамінні для дому!

Автопослуги

avto_prod

Маємо можливість здійснювати погрузну лісопродукції маніпулятора «Атлас -95.1» на базі автомобіля «Урал-4320» та доставку лісопродукції на віддаль до 50км. Об’єм загрузки 22 м куб.