ДП “Ржищівський військовий лісгосп”

dp

Державне підприємство «Ржищівський військовий лісгосп» створене на підставі наказу Міністерства Оборони України № 235 від 10 жовтня 1993 року «Про заснування державних підприємств міністерства оборони», засноване на державній власності, на даний час належить до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України та входить до управління Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства. Загальна площа лісгоспу – 14169,8 га.

Місце знаходження і адреса: 08363 Київська обл., Бориспільський р-н., с. Сошників, вул. Іванова, 144.

Лісгосп складається з двох лісництв: Сошниківське та Гурівщинське.

Зона діяльності – Сошниківське військове лісництво створене в 1949 році та розташоване на землях Бориспільського, Переяслав-Хмельницького адміністративних районів Київської області , загальна площа складає – 10003га. Гурівщинське лісництво створене в 1967 році та розташоване на землях, Києво-Святошинського, Білоцерківського, Фастівського, Рокитнянського, Бородянського, Вишгородського та Радомишльського району Житомирської області – загальна площа лісництва 4166,8.

Штатна чисельність працюючих на підприємстві – 65 чол.

Основними напрямками діяльності підприємства є використання лісу, як захисного бар’єру військових об’єктів та всебічний розвиток лісового господарства і лісопереробки, з метою забезпечення раціонального використання лісів, їх охорони і захисту, відтворення і підвищення продуктивності для задоволення потреб народного господарства та населення в деревині та іншій лісовій продукції і посилення корисних природних властивостей лісів.

Основною продукцією лісгоспу є лісопродукція та пиломатеріали .

Велика увага приділяється веденню лісового господарства, лісопереробці, покращенню використання матеріальних ресурсів, підвищенню контролю за виходом ділової деревини при розробці лісосік.

Проводиться впровадження політики технічного переозброєння деревообробних цехів через заміну морально і фізично застарілого деревообробного обладнання на нове, більш продуктивне та ресурсоекономне.

Підприємство здійснює посадку лісу, проводить догляд за лісовими культурами,приділяється увага збереженню лісових насаджень.